KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102131
nr 1710 2131
Irene Lundqvist, pojke med hink. Signerad. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
måndag 16 juni 2025
kl 20:19:42
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer